Állásajánlat

Direkt értékesítő

A Generál Média Sales House Kft. bővülő értékesítési csoportjába direkt értékesítő kollégát keres budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:
  • Hirdetési felületek értékesítése direkt ügyfelek felé ( online és offline)
  • Magas szintű kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek kezelése
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása, prezentációk megtartása
  • Szerződések átgondolt előkészítése
  • Értékesítési folyamat önálló menedzselése
  • Új lehetőségek felkutatása

Elvárások:
  • – felsõfokú végzettség
  • – legalább középfokú angol/német nyelvtudás
  • – legalább 2 éves médiaértékesítésben szerzett tapasztalat
  • – ügyfélközpontú gondolkodás
  • – aktív ügyfélkör
  • – proaktivitás
  • – precíz, pontos munkavégzés
  • – kitartás
  • – nagy munkabírás

Amit biztosítunk:
  • – motiváló jutalékrendszer
  • – versenyképes jövedelem
  • – céges telefon, notebook
  • – szakmai támogatás
  • – inspiráló szakmai légkör
  • – hosszú távú karrierlehetőség
Ha egy fiatalos, sikeres csapat tagja szeretne lenni, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a munka@generalmedia.hu e-mail címre!

Fejlesztő programozó

Hódmezővásárhelyen és vonzáskörzetében cégünk fejlesztői munkákra az alábbi programozási nyelvekben keres igen gyakorlott és tapasztalt profi:

PHP-MYSQL, AJAX, JAVASCRIPT programozókat

Az alábbi programozási nyelvekben kevesebb gyakorlattal rendelkező munkavállalók jelentkezését is várjuk, de elsősorban Hódmezővásárhelyről és annak vonzáskörzetéből.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal: munka@generalmedia.hu

HU
EN